::Dzisiaj jest Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

    Bank Spółdzielczy w Goleniowie powstał w 1948 r. Przedmiotem działania Banku jest obsługa bankowa klientów indywidualnych i instytucjonalnych, obsługa finansowa przedsięwzięć gospodarczych – szczególnie w dziedzinie rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego, ale również w sektorze MSP. Bank posiada bardzo szeroki wachlarz produktów kredytowych, od kredytów gotówkowych, mieszkaniowych, konsolidacyjnych, obrotowych, inwestycyjnych, pożyczek hipotecznych, a także kredytów preferencyjnych dla rolników. Poza interesującymi liniami kredytowymi Bank oferuje szeroką gamę rachunków bankowych, lokat terminowych oraz kart płatniczych. Jesteśmy też w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie operacji dewizowych. Oferujemy dostęp do naszych usług także za pośrednictwem internetu i telefonu komórkowego.
    Bank Spółdzielczy w Goleniowie wraz z innymi bankami spółdzielczymi tworzy Spółdzielczą Grupę Bankową. Bankiem zrzeszającym w ramach grupy SGB jest SGB-Bank S.A.
    Bank działa na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zgodnie z hasłem „Zawsze po drodze” jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów w pełni gotowi zaoferować obsługę finansową na najwyższym poziomie. Klienci Banku mogą korzystać z sieci 16 placówek Banku, które mieszczą się w miejscowościach: Goleniów, Nowogard, Łobez, Chociwel, Węgorzyno, Maszewo, Ińsko, Dobra, Dobrzany, Stepnica oraz Radowo Małe. Ponadto Bank umożliwia swoim Klientom dostęp do środków pieniężnych poprzez 4000 bezprowizyjnych bankomatów zlokalizowanych na terenie całego kraju, które znajdują się w sieci SGB.
Połączenie nowoczesności z tradycją i polskim kapitałem budowanym od pokoleń determinuje mocną pozycję Banku na rynku usług finansowych. Mocną stroną Banku, jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Rozwijając współpracę ze swoimi partnerami społecznymi, staje się dla nich zaufanym i pewnym partnerem. Bank, od lat konsekwentnie angażuje się we wspieranie działalności organizacji charytatywnych i proedukacyjnych, angażuje się w inicjatywy społecznie użyteczne.

    Misją Banku jest efektywne, kompleksowe i profesjonalne zaspokajanie potrzeb bankowych i finansowych właścicieli i klientów lokalnego rynku, przy zachowaniu bezpieczeństwa zgromadzonych w Banku depozytów, a także działanie na rzecz rozwoju gospodarczego regionu i ku jego pożytkowi, we współpracy z Bankiem Zrzeszającym.

   Wizja Banku - jeden z ważniejszych banków na rynku regionu w zabezpieczaniu potrzeb finansowych klientów.

   Bank Spółdzielczy w Goleniowie obecny na rynku od 68 lat jest godnym zaufania partnerem. Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych.
Bank buduje wiarygodność wobec Klientów wewnętrznych i zewnętrznych, biorąc pełną odpowiedzialność za nasze decyzje i działania i dokładając wszelkich starań, aby dobrze poznać i zrozumieć faktyczne potrzeby naszych Klientów oraz Współpracowników i dostosować do nich tworzone rozwiązania.
Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient, który choć raz skorzystał z proponowanych przez nas usług pozostał z nami na zawsze. Celem strategicznym Banku jest m.in. dalszy wzrost efektywności. Ponadto, wzmocnienie wiodącej pozycji w sektorze rolno-spożywczym, rozwój sieci placówek, szczególnie w mniejszych miastach województwa zachodniopomorskiego oraz wzbogacanie oferty produktowej.

Kursy walut

KURSY BS
  kupnosprzedaż
EUR4,11104,4077
USD3,45573,7549
GBP4,53054,8369
Partnerzy


Wyszukaj bankomat

Kliknij, aby znaleźć bankomat