::Dzisiaj jest Poniedziałek, 21 sierpnia 2017
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Usługa Paybynet

Usługa Paybynet to system gwarantowanych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową. Został on dostosowany do potrzeb handlu elektronicznego, będąc uzupełnieniem rozwiązań opartych o karty płatnicze, stanowi najszybszy sposób płatności w Internecie, umożliwiający realizację zamówienia bezpośrednio po zatwierdzeniu przelewu przez Klienta.

Dzięki usłudze Paybynet Klienci Banku mogą dokonywać płatności internetowych bezpośrednio ze swojego konta internetowego na konto sklepu. Funkcjonalność dostępna jest dla Klientów posiadających dostęp do rachunku poprzez Internet Banking. Sposób płatności polega na automatycznym wypełnieniu formatki bankowej danymi do przelewu i przekazaniu informacji do sprzedawcy o dokonaniu płatności. W praktyce usługa działa w ten sposób, że osoba płacąca za towar/usługi w Internecie kompletuje zamówienie, wybiera płatność przez swój bank i zostaje przekierowana do swojej bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu do bankowości elektronicznej klient banku widzi wypełniony przelew, który może zaakceptować.
Ze względu na dużą ilość banków spółdzielczych Klient musi wykonać dodatkowe czynności, których nie robi się w przypadku innych banków. Klient musi wybrać zrzeszenie SGB, województwo Zachodniopomorskie oraz Bank Spółdzielczy w Goleniowie z listy rozwijalnej.

Płatności dostępne są w systemach płatności : Transferuj.pl, Przelewy24.pl, IAI Płatności, eService Online a wkrótce również w Dotpay.pl.

Uwaga: PayByNet nie jest dostępne dla klientów Allegro.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej http://paybynet.pl/
Kursy walut

KURSY BS
  kupnosprzedaż
EUR4,11104,4077
USD3,45573,7549
GBP4,53054,8369
Partnerzy


Wyszukaj bankomat

Kliknij, aby znaleźć bankomat